Widmowy Tancerz (Phantom Dancer)

Przedmiot LoL, kategoria: Legendarne, patch 26.20. Widmowy Tancerz: cena 2650 szt. złota, statystyki: 65% Prędkość ataku, 25% Szansa na trafienie krytyczne i 10% Prędkość ruchu. Tutaj sprawdzisz, co daje ten przedmiot, z czego się go składa, jaka jest jego opłacalność i którzy bohaterowie kupują go najczęściej w grach Mistrz+.

Statystyki, ceny, przepis oraz opis efektów biernych i aktywnych pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha. Tabela bohaterów liczy końcowe przedmioty z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w tym samym patchu.

Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Widmowy Tancerz: statystyki i cena

Widmowy Tancerz: cena 2650 szt. złota w patchu 26.20, statystyki: 65% Prędkość ataku, 25% Szansa na trafienie krytyczne i 10% Prędkość ruchu. Jeśli kupujesz składniki, ostatni krok kosztuje 950 szt. złota, a sprzedaż zwraca 1855 szt. złota. Według cen podstawowych przedmiotów statystyki są warte 3375 szt. złota, więc opłacalność przed efektem biernym wynosi 127%.

Widmowy Tancerz: statystyki i cena
StatystykaWartość
Prędkość ataku65%
Szansa na trafienie krytyczne25%
Prędkość ruchu10%
Pełna cena (złoto)2650
Koszt złożenia (złoto)950
Cena sprzedaży (złoto)1855
Wartość statystyk (złoto)3375
Opłacalność127%
KategoriaLegendarne
MapySummoner's Rift i ARAM
Nazwa angielskaPhantom Dancer

Jak działa Widmowy Tancerz

  • Widmowy Walc: Zyskujesz przenikanie.

To opis przedmiotu od Riotu dla bieżącego patcha. Wartości, które zmieniają się z poziomem albo z twoimi statystykami, zobaczysz w grze po najechaniu kursorem na przedmiot.

Widmowy Tancerz: ścieżka budowania

Składniki przedmiotu Widmowy Tancerz: Sztylet i Zapał. Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów. Ceny składników podajemy w nawiasach.

Składniki

Wchodzi w skład

Widmowy Tancerz nie wchodzi w skład żadnego innego przedmiotu.

Bohaterowie, którzy najczęściej budują przedmiot Widmowy Tancerz

Gry zakończone z przedmiotem Widmowy Tancerz: 52 z 3090 graczy Mistrz+ w próbce z patcha 26.20; współczynnik zwycięstw w tych grach: 59,6%.

Bohaterowie, którzy najczęściej budują przedmiot Widmowy Tancerz w grach Mistrz+, patch 26.20
BohaterGry z tym przedmiotemUdział w grach bohateraWspółczynnik zwycięstw
Jhin1934%68,4%
Jinx1227%66,7%
Ashe758%42,9%
Kai'Sa46%50,0%
Garen320%66,7%

Przez API Riot Games odczytujemy historię gier rankingowych solo/duet graczy z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta i liczymy przedmioty, z którymi każdy z dziesięciu graczy skończył grę. Udział to część gier bohatera zakończonych z przedmiotem Widmowy Tancerz; kliknij bohatera, żeby zobaczyć cały jego build.

Widmowy Tancerz: czy to opłacalny przedmiot?

Opłacalność porównuje, ile kosztowałyby statystyki przedmiotu kupione w podstawowych przedmiotach (Długi Miecz za obrażenia od ataku, Wzmacniająca Księga za moc umiejętności itd.), z ceną tego przedmiotu. Statystyki przedmiotu Widmowy Tancerz są warte 3375 szt. złota przy cenie 2650: 127%. Powyżej 100% same statystyki są warte więcej, niż kosztuje przedmiot; efekty bierne i aktywne dochodzą do tego i nie są wyceniane. Lista przedmiotów LoL szereguje w ten sposób wszystkie przedmioty.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Widmowy Tancerz w LoL-u?

2650 szt. złota w patchu 26.20. Ostatni krok po zebraniu składników kosztuje 950 szt. złota, a sprzedaż daje 1855 szt. złota.

Jakie statystyki daje Widmowy Tancerz?

65% Prędkość ataku, 25% Szansa na trafienie krytyczne i 10% Prędkość ruchu.

Widmowy Tancerz: czy to opłacalny przedmiot?

Statystyki są warte 3375 szt. złota przy cenie 2650, czyli opłacalność przed efektami biernymi i aktywnymi wynosi 127%.

Z czego składa się Widmowy Tancerz?

Składniki przedmiotu Widmowy Tancerz: Sztylet i Zapał. Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów.

Którzy bohaterowie najczęściej budują przedmiot Widmowy Tancerz?

W grach rankingowych Mistrz+ w patchu 26.20 przedmiot Widmowy Tancerz najczęściej budują: Jhin, Jinx i Ashe.

Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · LoL item builder i kalkulator buildów · LoL Randomizer: losowanie postaci

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Dane przedmiotów pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha; dane o tym, kto buduje dany przedmiot, pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games.