Sanie Przesilenia (Solstice Sleigh)
Przedmiot LoL, kategoria: Początkowe, patch 26.20. Sanie Przesilenia: cena 400 szt. złota, statystyki: 200 Zdrowie, 75% Podstawowa regeneracja zdrowia, 75% Podstawowa regeneracja many i 9 Złoto / 10 s. Tutaj sprawdzisz, co daje ten przedmiot, z czego się go składa, jaka jest jego opłacalność i którzy bohaterowie kupują go najczęściej w grach Mistrz+.
Statystyki, ceny, przepis oraz opis efektów biernych i aktywnych pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha. Tabela bohaterów liczy końcowe przedmioty z gier rankingowych solo/duet graczy Mistrz+ w tym samym patchu.
Aktualizacja: październik 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Sanie Przesilenia: statystyki i cena
Sanie Przesilenia: cena 400 szt. złota w patchu 26.20, statystyki: 200 Zdrowie, 75% Podstawowa regeneracja zdrowia, 75% Podstawowa regeneracja many i 9 Złoto / 10 s. Jeśli kupujesz składniki, ostatni krok kosztuje 0 szt. złota, a sprzedaż zwraca 160 szt. złota. Według cen podstawowych przedmiotów statystyki są warte 1058 szt. złota, więc opłacalność przed efektem biernym wynosi 265%.
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Zdrowie | 200 |
| Podstawowa regeneracja zdrowia | 75% |
| Podstawowa regeneracja many | 75% |
| Złoto / 10 s | 9 |
| Pełna cena (złoto) | 400 |
| Koszt złożenia (złoto) | 0 |
| Cena sprzedaży (złoto) | 160 |
| Wartość statystyk (złoto) | 1058 |
| Opłacalność | 265% (tylko statystyki) |
| Kategoria | Początkowe |
| Mapy | Summoner's Rift |
| Nazwa angielska | Solstice Sleigh |
Jak działa Sanie Przesilenia
- Na Saniach: Spowolnienie lub unieruchomienie wrogiego bohatera w pobliżu sojuszników przywraca zdrowie i zapewnia 20% zanikającej prędkości ruchu na 2.5 sek. tobie i pobliskiemu sojusznikowi. Użycie (ładunki: 4)
- Umieszczasz niewidzialny Totem Ukrycia, który zapewnia wizję.
To opis przedmiotu od Riotu dla bieżącego patcha. Wartości, które zmieniają się z poziomem albo z twoimi statystykami, zobaczysz w grze po najechaniu kursorem na przedmiot.
Sanie Przesilenia: ścieżka budowania
Składniki przedmiotu Sanie Przesilenia: . Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów. Ceny składników podajemy w nawiasach.
Składniki
Wchodzi w skład
Sanie Przesilenia nie wchodzi w skład żadnego innego przedmiotu.
Bohaterowie, którzy najczęściej budują przedmiot Sanie Przesilenia
Gry zakończone z przedmiotem Sanie Przesilenia: 100 z 3090 graczy Mistrz+ w próbce z patcha 26.20; współczynnik zwycięstw w tych grach: 58,0%.
| Bohater | Gry z tym przedmiotem | Udział w grach bohatera | Współczynnik zwycięstw |
|---|---|---|---|
| Thresh | 28 | 51% | 64,3% |
| Nami | 10 | 29% | 60,0% |
| Zilean | 8 | 57% | 37,5% |
| Rell | 8 | 32% | 37,5% |
| Janna | 6 | 32% | 66,7% |
| Leona | 6 | 23% | 66,7% |
| Braum | 5 | 45% | 60,0% |
| Swain | 4 | 33% | 50,0% |
| Bard | 3 | 17% | 66,7% |
| Rakan | 3 | 25% | 66,7% |
Przez API Riot Games odczytujemy historię gier rankingowych solo/duet graczy z kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta i liczymy przedmioty, z którymi każdy z dziesięciu graczy skończył grę. Udział to część gier bohatera zakończonych z przedmiotem Sanie Przesilenia; kliknij bohatera, żeby zobaczyć cały jego build.
Sanie Przesilenia: czy to opłacalny przedmiot?
Opłacalność porównuje, ile kosztowałyby statystyki przedmiotu kupione w podstawowych przedmiotach (Długi Miecz za obrażenia od ataku, Wzmacniająca Księga za moc umiejętności itd.), z ceną tego przedmiotu. Statystyki przedmiotu Sanie Przesilenia są warte 1058 szt. złota przy cenie 400: 265%. Powyżej 100% same statystyki są warte więcej, niż kosztuje przedmiot; efekty bierne i aktywne dochodzą do tego i nie są wyceniane. Lista przedmiotów LoL szereguje w ten sposób wszystkie przedmioty.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Sanie Przesilenia w LoL-u?
400 szt. złota w patchu 26.20. Ostatni krok po zebraniu składników kosztuje 0 szt. złota, a sprzedaż daje 160 szt. złota.
Jakie statystyki daje Sanie Przesilenia?
200 Zdrowie, 75% Podstawowa regeneracja zdrowia, 75% Podstawowa regeneracja many i 9 Złoto / 10 s.
Sanie Przesilenia: czy to opłacalny przedmiot?
Statystyki są warte 1058 szt. złota przy cenie 400, czyli opłacalność przed efektami biernymi i aktywnymi wynosi 265%.
Z czego składa się Sanie Przesilenia?
Składniki przedmiotu Sanie Przesilenia: . Wchodzi w skład: brak innych przedmiotów.
Którzy bohaterowie najczęściej budują przedmiot Sanie Przesilenia?
W grach rankingowych Mistrz+ w patchu 26.20 przedmiot Sanie Przesilenia najczęściej budują: Thresh, Nami i Zilean.
Wszystkie przedmioty LoL ze statystykami i wartością w złocie · LoL item builder i kalkulator buildów · LoL Randomizer: losowanie postaci
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Dane przedmiotów pochodzą z Data Dragon Riotu dla bieżącego patcha; dane o tym, kto buduje dany przedmiot, pochodzą z próbki gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games.