Kayn ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Kayn bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Kayn en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Kayn ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Kayn ARAM build in patch 26.20 is Black Cleaver, Death's Dance en Eclipse, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 66,7% van zijn 3 games. De meeste spelers van Kayn starten met Long Sword en Caulfield's Warhammer en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 29 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Kayn 55,2%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Black Cleaver + Death's Dance + Eclipse | 10,3% | 66,7% | 3 |
| Death's Dance + Sundered Sky + Eclipse | 6,9% | 50,0% | 2 |
| Sundered Sky + The Collector + Serpent's Fang | 3,4% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Eclipse | 55,2% | 43,8% | 16 |
| Death's Dance | 37,9% | 63,6% | 11 |
| Black Cleaver | 34,5% | 70,0% | 10 |
| Axiom Arc | 31,0% | 66,7% | 9 |
| The Collector | 27,6% | 37,5% | 8 |
| Sundered Sky | 24,1% | 57,1% | 7 |
| Voltaic Cyclosword | 17,2% | 20,0% | 5 |
| Spirit Visage | 13,8% | 100,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 37,9% | 54,5% | 11 |
| Ionian Boots of Lucidity | 20,7% | 50,0% | 6 |
| Plated Steelcaps | 13,8% | 50,0% | 4 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Long Sword + Caulfield's Warhammer | 27,6% | 50,0% | 8 |
| Tear of the Goddess + Serrated Dirk | 24,1% | 71,4% | 7 |
| Long Sword + Serrated Dirk | 20,7% | 16,7% | 6 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 93,1% | 55,6% | 27 |
| Q > E > W | 3,4% | 100,0% | 1 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 51,7% | 53,3% | 15 |
| Dark Harvest | 48,3% | 57,1% | 14 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Sudden Impact · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Triumph | 41,4% | 50,0% | 12 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 89,7% | 57,7% | 26 |
| Flash + Ghost | 6,9% | 50,0% | 2 |
Meer over Kayn: Kayn build · Kayn counters · Kayn skins
ARAM-balanswijzigingen van Kayn
ARAM-balanswijzigingen van Kayn: -20% healing en +20% tenacity. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Healing | -20% |
| Tenacity | +20% |
Is Kayn goed in ARAM?
Kayn is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 78 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Kayn ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Kayn in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Eclipse | 55% | onder 18% |
| Death's Dance | 38% | 18% |
| Black Cleaver | 34% | 19% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Voltaic Cyclosword | 17% | 74% |
| Bastionbreaker | onder 7% | 28% |
| Hubris | onder 7% | 28% |
| Serpent's Fang | 7% | 21% |
| Edge of Night | onder 7% | 20% |
Waar de ARAM-data van Kayn vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Kayn bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Kayn ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Kayn gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Kayn ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Kayn: -20% healing en +20% tenacity. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Kayn goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Kayn met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Kayn genoeg games heeft.
Waarmee start Kayn in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Kayn in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.