Kayn counters
Beste counter picks tegen Kayn, patch 26.20. De champions die Kayn in de lane verslaan en de champions waartegen Kayn wint, uit echte lane-matchups in ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond- en Master+-spelers, met de games achter elk cijfer.
De lanekeuze en de zoekfunctie werken met JavaScript; de volledige lijst met matchups in de gids hieronder werkt ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Kayn counters in 26.20
De beste Kayn counters in patch 26.20 zijn Master Yi, Kha'Zix en Lee Sin. Master Yi wint als Jungle 60,9% van zijn games tegen Kayn, over 46 games. Kayn wint deze patch als Jungle 49,2% van zijn 1.407 games; de tabel toont de tegenstanders die hem het vaakst verslaan, met elk minstens 30 games.
| Champion | Win rate vs Kayn | Games |
|---|---|---|
| Master Yi | 60,9% | 46 |
| Kha'Zix | 57,4% | 61 |
| Lee Sin | 55,7% | 97 |
| Vi | 56,7% | 30 |
| Shaco | 51,4% | 37 |
| Lillia | 54,8% | 31 |
| Jarvan IV | 52,0% | 50 |
| Hecarim | 50,9% | 53 |
Meer over Kayn: Kayn build · Kayn skins · LoL tier list
Champions waartegen Kayn wint
Kayn doet het als Jungle het best tegen Qiyana, Sylas en Wukong: tegen Qiyana wint hij 57,7% van zijn games. Kiest je tegenstander Kayn na jou, dan zijn dit de picks om te vermijden.
| Champion | Win rate van Kayn | Games |
|---|---|---|
| Qiyana | 57,7% | 52 |
| Sylas | 57,1% | 35 |
| Wukong | 56,6% | 53 |
| Talon | 54,8% | 62 |
| Graves | 51,6% | 64 |
Kayn counters per lane
De counters van een champion verschillen per lane: een counter in de toplane kan dezelfde matchup in mid verliezen.
Kayn wordt bijna alleen als Jungle gespeeld, dus de counters hierboven zijn de counters die tellen.
Alle matchups van Kayn
Elke tegenstander als Jungle met minstens 30 games tegen Kayn deze patch (16 champions), de moeilijkste eerst. Elke naam linkt naar de counterpagina van die champion.
| Champion | Win rate vs Kayn | Win rate van Kayn | Games |
|---|---|---|---|
| Master Yi | 60,9% | 39,1% | 46 |
| Kha'Zix | 57,4% | 42,6% | 61 |
| Lee Sin | 55,7% | 44,3% | 97 |
| Vi | 56,7% | 43,3% | 30 |
| Shaco | 51,4% | 48,6% | 37 |
| Lillia | 54,8% | 45,2% | 31 |
| Jarvan IV | 52,0% | 48,0% | 50 |
| Hecarim | 50,9% | 49,1% | 53 |
| Cho'Gath | 48,9% | 51,1% | 45 |
| Ekko | 51,3% | 48,7% | 39 |
| Viego | 52,1% | 47,9% | 71 |
| Graves | 48,4% | 51,6% | 64 |
| Talon | 45,2% | 54,8% | 62 |
| Wukong | 43,4% | 56,6% | 53 |
| Sylas | 42,9% | 57,1% | 35 |
| Qiyana | 42,3% | 57,7% | 52 |
Zo berekenen we counters
Een counter is hier een lane-matchup: Kayn en een tegenstander op dezelfde positie in tegengestelde teams, in dezelfde game. De games zijn ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond-, Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers uit alle regio's, elke dag gelezen. Een matchup staat in de lijst vanaf 30 games, en zijn win rate wordt getrokken naar wat de lane win rates van de twee champions voorspellen, alsof hij 50 extra games had die zo afliepen, zodat een paar gelukkige games geen hard counter maken. De volledige methode staat op de pagina LoL counters.
Veelgestelde vragen
Wie countert Kayn?
De champions bovenaan de countertabel hierboven: zij winnen de meeste lane-games tegen Kayn in ranked Emerald+ games van patch 26.20, elk met minstens 30 games tegen hem.
Wat is de slechtste matchup van Kayn?
De eerste champion in de countertabel hierboven, in de hoofdlane van Kayn. Zijn win rate is aangepast aan het aantal games erachter, zodat een matchup met weinig games niet bovenaan springt.
Van welke champions wint Kayn?
De champions in de tweede tabel: Kayn wint de meeste lane-games tegen hen. Vermijd ze als de tegenstander Kayn nog na jou kan kiezen.
Hoe betrouwbaar zijn deze win rates?
Elke matchup toont zijn games. Over 100 games is een win rate tot op ongeveer 10 punten naar boven of beneden bekend, over 400 games tot op ongeveer 5 punten, dus de counters met de meeste games zijn de veiligste keuze.
LoL counters voor elke champion · LoL tier list · LoL champion builds · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De matchups zijn geteld uit ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; het zijn gemiddelden over veel games, geen advies voor één match.