Lulu ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Lulu bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Lulu en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Lulu ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Lulu ARAM build in patch 26.20 is Redemption, Ardent Censer en Moonstone Renewer, met Summon Aery en Exhaust en Flash: die build wint 0,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Lulu starten met Tear of the Goddess en Bandleglass Mirror en maxen in de volgorde E > W > Q. Over alle 45 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Lulu 33,3%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Redemption + Ardent Censer + Moonstone Renewer | 11,1% | 0,0% | 5 |
| Shurelya's Battlesong + Ardent Censer + Moonstone Renewer | 6,7% | 33,3% | 3 |
| Mikael's Blessing + Ardent Censer + Moonstone Renewer | 4,4% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Moonstone Renewer | 77,8% | 31,4% | 35 |
| Ardent Censer | 62,2% | 39,3% | 28 |
| Redemption | 40,0% | 22,2% | 18 |
| Shurelya's Battlesong | 26,7% | 25,0% | 12 |
| Mikael's Blessing | 17,8% | 50,0% | 8 |
| Locket of the Iron Solari | 15,6% | 57,1% | 7 |
| Dawncore | 13,3% | 16,7% | 6 |
| Staff of Flowing Water | 8,9% | 25,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 71,1% | 28,1% | 32 |
| Mercury's Treads | 6,7% | 66,7% | 3 |
| Berserker's Greaves | 6,7% | 33,3% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror | 53,3% | 29,2% | 24 |
| Lost Chapter | 8,9% | 50,0% | 4 |
| Ruby Crystal + Tear of the Goddess + Forbidden Idol | 6,7% | 33,3% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| E > W > Q | 75,6% | 35,3% | 34 |
| W > E > Q | 8,9% | 25,0% | 4 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Summon Aery | 77,8% | 37,1% | 35 |
| Press the Attack | 15,6% | 14,3% | 7 |
| Electrocute | 2,2% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Summon Aery · Manaflow Band · Transcendence · Scorch · Font of Life · Revitalize | 44,4% | 40,0% | 20 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Exhaust + Flash | 55,6% | 24,0% | 25 |
| Flash + Mark | 17,8% | 37,5% | 8 |
Meer over Lulu: Lulu build · Lulu counters · Lulu skins
ARAM-balanswijzigingen van Lulu
ARAM-balanswijzigingen van Lulu: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Lulu heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Lulu goed in ARAM?
Lulu is D tier in ARAM in patch 26.20, plek 168 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Lulu ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Lulu in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Moonstone Renewer | 78% | 49% |
| Redemption | 40% | 12% |
| Dawncore | 13% | 2% |
| Locket of the Iron Solari | 16% | 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Mikael's Blessing | 18% | 34% |
| Ardent Censer | 62% | 74% |
Waar de ARAM-data van Lulu vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Lulu bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Lulu ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Lulu gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Lulu ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Lulu: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Lulu goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Lulu met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Lulu genoeg games heeft.
Waarmee start Lulu in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Lulu in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.