Malzahar ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Malzahar bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Malzahar en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Malzahar ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Malzahar ARAM build in patch 26.20 is Blackfire Torch, Rylai's Crystal Scepter en Liandry's Torment, met Dark Harvest en Exhaust en Flash: die build wint 61,5% van zijn 13 games. De meeste spelers van Malzahar starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde E > Q > W. Over alle 65 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Malzahar 53,8%.

Meest gebouwde ARAM core items van Malzahar
ItemsPick rateWin rateGames
Blackfire Torch + Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment20,0%61,5%13
Blackfire Torch + Shadowflame + Liandry's Torment15,4%50,0%10
Blackfire Torch + Liandry's Torment + Bloodletter's Curse6,2%25,0%4
Meest gebouwde ARAM-items van Malzahar
ItemPick rateWin rateGames
Liandry's Torment87,7%56,1%57
Blackfire Torch67,7%59,1%44
Rylai's Crystal Scepter50,8%57,6%33
Shadowflame41,5%33,3%27
Malignance24,6%50,0%16
Morellonomicon16,9%54,5%11
Rabadon's Deathcap15,4%60,0%10
Bloodletter's Curse10,8%57,1%7
Meest gebouwde ARAM boots van Malzahar
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes66,2%46,5%43
Ionian Boots of Lucidity13,8%77,8%9
Gluttonous Greaves3,1%50,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Malzahar
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter64,6%64,3%42
Fated Ashes + Tear of the Goddess16,9%36,4%11
Haunting Guise4,6%0,0%3
Maxvolgorde van de skills van Malzahar in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
E > Q > W69,2%57,8%45
E > W > Q13,8%55,6%9
Meest gebruikte ARAM keystones van Malzahar
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest41,5%40,7%27
Arcane Comet30,8%65,0%20
Deathfire Touch16,9%63,6%11
Meest gebruikte ARAM rune page van Malzahar
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind30,8%40,0%20
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Malzahar
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Exhaust + Flash47,7%45,2%31
Flash + Mark13,8%44,4%9

Meer over Malzahar: Malzahar build · Malzahar counters · Malzahar skins

ARAM-balanswijzigingen van Malzahar

ARAM-balanswijzigingen van Malzahar: -10% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Malzahar
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-10%
Ontvangen damage+10%

Is Malzahar goed in ARAM?

Malzahar is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 62 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Malzahar ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Malzahar in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Malzahar in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Shadowflame42%19%
Morellonomicon17%onder 2%
Liandry's Torment88%76%
Items die minder vaak gebouwd worden op Malzahar in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Blackfire Torch68%85%
Rylai's Crystal Scepter51%66%
Zhonya's Hourglass5%18%

Waar de ARAM-data van Malzahar vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Malzahar bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Malzahar ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Malzahar gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Malzahar ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Malzahar: -10% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Malzahar goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Malzahar met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Malzahar genoeg games heeft.

Waarmee start Malzahar in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Malzahar in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.