Pyke ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Pyke bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Pyke en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Pyke ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Pyke ARAM build in patch 26.20 is Youmuu's Ghostblade, Edge of Night en Axiom Arc, met Hail of Blades en Flash en Mark: die build wint 60,0% van zijn 10 games. De meeste spelers van Pyke starten met Boots en Serrated Dirk en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 72 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Pyke 48,6%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Youmuu's Ghostblade + Edge of Night + Axiom Arc | 13,9% | 60,0% | 10 |
| Edge of Night + The Collector + Axiom Arc | 9,7% | 42,9% | 7 |
| Edge of Night + Death's Dance + Axiom Arc | 5,6% | 50,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Axiom Arc | 69,4% | 48,0% | 50 |
| Edge of Night | 55,6% | 50,0% | 40 |
| The Collector | 41,7% | 46,7% | 30 |
| Youmuu's Ghostblade | 37,5% | 55,6% | 27 |
| Voltaic Cyclosword | 22,2% | 56,3% | 16 |
| Serylda's Grudge | 15,3% | 63,6% | 11 |
| Death's Dance | 15,3% | 45,5% | 11 |
| Maw of Malmortius | 9,7% | 42,9% | 7 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 45,8% | 42,4% | 33 |
| Ionian Boots of Lucidity | 40,3% | 55,2% | 29 |
| Boots of Swiftness | 2,8% | 50,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots + Serrated Dirk | 47,2% | 41,2% | 34 |
| The Brutalizer | 23,6% | 47,1% | 17 |
| Long Sword + Serrated Dirk | 13,9% | 60,0% | 10 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 81,9% | 50,8% | 59 |
| Q > W > E | 16,7% | 33,3% | 12 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Hail of Blades | 58,3% | 47,6% | 42 |
| Dark Harvest | 37,5% | 51,9% | 27 |
| Electrocute | 1,4% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Sudden Impact · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind | 33,3% | 58,3% | 24 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 94,4% | 47,1% | 68 |
| Flash + Ignite | 4,2% | 66,7% | 3 |
Meer over Pyke: Pyke build · Pyke counters · Pyke skins
ARAM-balanswijzigingen van Pyke
ARAM-balanswijzigingen van Pyke: +10% toegebrachte damage, -10% ontvangen damage en +20% tenacity. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +10% |
| Ontvangen damage | -10% |
| Tenacity | +20% |
Is Pyke goed in ARAM?
Pyke is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 98 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Pyke ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Pyke in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Axiom Arc | 69% | 7% |
| The Collector | 42% | onder 2% |
| Serylda's Grudge | 15% | onder 2% |
| Edge of Night | 56% | 44% |
| Death's Dance | 15% | 4% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Umbral Glaive | onder 4% | 71% |
Waar de ARAM-data van Pyke vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Pyke bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Pyke ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Pyke gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Pyke ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Pyke: +10% toegebrachte damage, -10% ontvangen damage en +20% tenacity. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Pyke goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Pyke met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Pyke genoeg games heeft.
Waarmee start Pyke in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Pyke in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.