Pyke counters
Beste counter picks tegen Pyke, patch 26.20. De champions die Pyke in de lane verslaan en de champions waartegen Pyke wint, uit echte lane-matchups in ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond- en Master+-spelers, met de games achter elk cijfer.
De lanekeuze en de zoekfunctie werken met JavaScript; de volledige lijst met matchups in de gids hieronder werkt ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Pyke counters in 26.20
De beste Pyke counters in patch 26.20 zijn Bard, Lulu en Braum. Bard wint als Support 60,9% van zijn games tegen Pyke, over 46 games. Pyke wint deze patch als Support 50,1% van zijn 1.184 games; de tabel toont de tegenstanders die hem het vaakst verslaan, met elk minstens 30 games.
| Champion | Win rate vs Pyke | Games |
|---|---|---|
| Bard | 60,9% | 46 |
| Lulu | 56,1% | 82 |
| Braum | 54,8% | 42 |
| Leona | 57,8% | 45 |
| Rakan | 55,3% | 38 |
| Senna | 51,6% | 31 |
| Thresh | 50,5% | 107 |
| Karma | 51,2% | 41 |
Meer over Pyke: Pyke build · Pyke skins · LoL tier list
Champions waartegen Pyke wint
Pyke doet het als Support het best tegen Nami, Blitzcrank en Lux: tegen Nami wint hij 59,5% van zijn games. Kiest je tegenstander Pyke na jou, dan zijn dit de picks om te vermijden.
| Champion | Win rate van Pyke | Games |
|---|---|---|
| Nami | 59,5% | 37 |
| Blitzcrank | 62,2% | 37 |
| Lux | 55,6% | 36 |
| Nautilus | 52,1% | 73 |
Pyke counters per lane
De counters van een champion verschillen per lane: een counter in de toplane kan dezelfde matchup in mid verliezen.
Pyke wordt bijna alleen als Support gespeeld, dus de counters hierboven zijn de counters die tellen.
Alle matchups van Pyke
Elke tegenstander als Support met minstens 30 games tegen Pyke deze patch (17 champions), de moeilijkste eerst. Elke naam linkt naar de counterpagina van die champion.
| Champion | Win rate vs Pyke | Win rate van Pyke | Games |
|---|---|---|---|
| Bard | 60,9% | 39,1% | 46 |
| Lulu | 56,1% | 43,9% | 82 |
| Braum | 54,8% | 45,2% | 42 |
| Leona | 57,8% | 42,2% | 45 |
| Rakan | 55,3% | 44,7% | 38 |
| Senna | 51,6% | 48,4% | 31 |
| Alistar | 48,8% | 51,2% | 41 |
| Janna | 50,0% | 50,0% | 46 |
| Thresh | 50,5% | 49,5% | 107 |
| Karma | 51,2% | 48,8% | 41 |
| Seraphine | 51,2% | 48,8% | 43 |
| Soraka | 50,0% | 50,0% | 34 |
| Yuumi | 50,0% | 50,0% | 48 |
| Nautilus | 47,9% | 52,1% | 73 |
| Lux | 44,4% | 55,6% | 36 |
| Blitzcrank | 37,8% | 62,2% | 37 |
| Nami | 40,5% | 59,5% | 37 |
Zo berekenen we counters
Een counter is hier een lane-matchup: Pyke en een tegenstander op dezelfde positie in tegengestelde teams, in dezelfde game. De games zijn ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond-, Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers uit alle regio's, elke dag gelezen. Een matchup staat in de lijst vanaf 30 games, en zijn win rate wordt getrokken naar wat de lane win rates van de twee champions voorspellen, alsof hij 50 extra games had die zo afliepen, zodat een paar gelukkige games geen hard counter maken. De volledige methode staat op de pagina LoL counters.
Veelgestelde vragen
Wie countert Pyke?
De champions bovenaan de countertabel hierboven: zij winnen de meeste lane-games tegen Pyke in ranked Emerald+ games van patch 26.20, elk met minstens 30 games tegen hem.
Wat is de slechtste matchup van Pyke?
De eerste champion in de countertabel hierboven, in de hoofdlane van Pyke. Zijn win rate is aangepast aan het aantal games erachter, zodat een matchup met weinig games niet bovenaan springt.
Van welke champions wint Pyke?
De champions in de tweede tabel: Pyke wint de meeste lane-games tegen hen. Vermijd ze als de tegenstander Pyke nog na jou kan kiezen.
Hoe betrouwbaar zijn deze win rates?
Elke matchup toont zijn games. Over 100 games is een win rate tot op ongeveer 10 punten naar boven of beneden bekend, over 400 games tot op ongeveer 5 punten, dus de counters met de meeste games zijn de veiligste keuze.
LoL counters voor elke champion · LoL tier list · LoL champion builds · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De matchups zijn geteld uit ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; het zijn gemiddelden over veel games, geen advies voor één match.