Senna ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Senna bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Senna en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Senna ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Senna ARAM build in patch 26.20 is Black Cleaver, Statikk Shiv en Rapid Firecannon, met Fleet Footwork en Flash en Ghost: die build wint 80,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Senna starten met Pickaxe, Dagger en Dagger en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 76 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Senna 51,3%.

Meest gebouwde ARAM core items van Senna
ItemsPick rateWin rateGames
Black Cleaver + Statikk Shiv + Rapid Firecannon6,6%80,0%5
Infinity Edge + Black Cleaver + Statikk Shiv6,6%60,0%5
Lord Dominik's Regards + Rapid Firecannon + The Collector5,3%50,0%4
Meest gebouwde ARAM-items van Senna
ItemPick rateWin rateGames
Statikk Shiv56,6%58,1%43
Rapid Firecannon56,6%55,8%43
Infinity Edge42,1%50,0%32
The Collector42,1%43,8%32
Black Cleaver32,9%68,0%25
Kraken Slayer21,1%62,5%16
Blade of The Ruined King21,1%62,5%16
Lord Dominik's Regards15,8%50,0%12
Meest gebouwde ARAM boots van Senna
ItemPick rateWin rateGames
Boots of Swiftness43,4%48,5%33
Berserker's Greaves40,8%51,6%31
Mercury's Treads3,9%66,7%3
Meest gekochte ARAM starting items van Senna
ItemsPick rateWin rateGames
Pickaxe + Dagger + Dagger17,1%76,9%13
Tear of the Goddess + Serrated Dirk17,1%30,8%13
Boots + Serrated Dirk6,6%40,0%5
Maxvolgorde van de skills van Senna in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > W > E96,1%50,7%73
Q > E > W2,6%100,0%2
Meest gebruikte ARAM keystones van Senna
KeystonePick rateWin rateGames
Fleet Footwork36,8%64,3%28
Dark Harvest35,5%48,1%27
Press the Attack21,1%25,0%16
Meest gebruikte ARAM rune page van Senna
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Taste of Blood · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Legend: Alacrity · Presence of Mind30,3%47,8%23
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Senna
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Ghost59,2%48,9%45
Flash + Heal14,5%63,6%11

Meer over Senna: Senna build · Senna counters · Senna skins

ARAM-balanswijzigingen van Senna

ARAM-balanswijzigingen van Senna: -8% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Senna
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-8%
Ontvangen damage+5%

Is Senna goed in ARAM?

Senna is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 64 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Senna ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Senna in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Senna in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
The Collector42%onder 3%
Infinity Edge42%8%
Rapid Firecannon57%28%
Kraken Slayer21%onder 3%
Blade of The Ruined King21%onder 3%
Items die minder vaak gebouwd worden op Senna in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Black Cleaver33%76%

Waar de ARAM-data van Senna vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Senna bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Senna ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Senna gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Senna ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Senna: -8% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Senna goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Senna met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Senna genoeg games heeft.

Waarmee start Senna in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Senna in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.