Talon ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Talon bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Talon en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Talon ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Talon ARAM build in patch 26.20 is The Collector, Serylda's Grudge en Axiom Arc, met Electrocute en Flash en Mark: die build wint 40,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Talon starten met Long Sword en Serrated Dirk en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 39 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Talon 46,2%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| The Collector + Serylda's Grudge + Axiom Arc | 12,8% | 40,0% | 5 |
| The Collector + Eclipse + Serylda's Grudge | 5,1% | 100,0% | 2 |
| The Collector + Axiom Arc + Voltaic Cyclosword | 5,1% | 0,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| The Collector | 66,7% | 38,5% | 26 |
| Axiom Arc | 64,1% | 48,0% | 25 |
| Serylda's Grudge | 33,3% | 61,5% | 13 |
| Eclipse | 33,3% | 53,8% | 13 |
| Edge of Night | 30,8% | 50,0% | 12 |
| Voltaic Cyclosword | 17,9% | 28,6% | 7 |
| Lord Dominik's Regards | 10,3% | 50,0% | 4 |
| Profane Hydra | 10,3% | 25,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 43,6% | 52,9% | 17 |
| Mercury's Treads | 17,9% | 28,6% | 7 |
| Plated Steelcaps | 10,3% | 75,0% | 4 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Long Sword + Serrated Dirk | 41,0% | 37,5% | 16 |
| Boots + Serrated Dirk | 15,4% | 50,0% | 6 |
| Long Sword + Long Sword + Serrated Dirk | 10,3% | 100,0% | 4 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| W > Q > E | 71,8% | 50,0% | 28 |
| Q > W > E | 23,1% | 44,4% | 9 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Electrocute | 48,7% | 52,6% | 19 |
| Dark Harvest | 46,2% | 44,4% | 18 |
| Conqueror | 5,1% | 0,0% | 2 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Electrocute · Sudden Impact · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Triumph | 41,0% | 50,0% | 16 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 92,3% | 47,2% | 36 |
| Flash + 13 | 2,6% | 100,0% | 1 |
Meer over Talon: Talon build · Talon counters · Talon skins
ARAM-balanswijzigingen van Talon
ARAM-balanswijzigingen van Talon: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage en +20% tenacity. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
| Ontvangen damage | -5% |
| Tenacity | +20% |
Is Talon goed in ARAM?
Talon is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 118 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Talon ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Talon in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| The Collector | 67% | onder 6% |
| Axiom Arc | 64% | 8% |
| Eclipse | 33% | onder 6% |
| Serylda's Grudge | 33% | 19% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Umbral Glaive | onder 8% | 82% |
| Bastionbreaker | onder 8% | 64% |
| Voltaic Cyclosword | 18% | 68% |
| Serpent's Fang | 8% | 23% |
| Lord Dominik's Regards | 10% | 24% |
Waar de ARAM-data van Talon vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Talon bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Talon ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Talon gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Talon ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Talon: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage en +20% tenacity. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Talon goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Talon met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Talon genoeg games heeft.
Waarmee start Talon in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Talon in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.