Talon ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Talon bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Talon en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Talon ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Talon ARAM build in patch 26.20 is The Collector, Serylda's Grudge en Axiom Arc, met Electrocute en Flash en Mark: die build wint 40,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Talon starten met Long Sword en Serrated Dirk en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 39 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Talon 46,2%.

Meest gebouwde ARAM core items van Talon
ItemsPick rateWin rateGames
The Collector + Serylda's Grudge + Axiom Arc12,8%40,0%5
The Collector + Eclipse + Serylda's Grudge5,1%100,0%2
The Collector + Axiom Arc + Voltaic Cyclosword5,1%0,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Talon
ItemPick rateWin rateGames
The Collector66,7%38,5%26
Axiom Arc64,1%48,0%25
Serylda's Grudge33,3%61,5%13
Eclipse33,3%53,8%13
Edge of Night30,8%50,0%12
Voltaic Cyclosword17,9%28,6%7
Lord Dominik's Regards10,3%50,0%4
Profane Hydra10,3%25,0%4
Meest gebouwde ARAM boots van Talon
ItemPick rateWin rateGames
Ionian Boots of Lucidity43,6%52,9%17
Mercury's Treads17,9%28,6%7
Plated Steelcaps10,3%75,0%4
Meest gekochte ARAM starting items van Talon
ItemsPick rateWin rateGames
Long Sword + Serrated Dirk41,0%37,5%16
Boots + Serrated Dirk15,4%50,0%6
Long Sword + Long Sword + Serrated Dirk10,3%100,0%4
Maxvolgorde van de skills van Talon in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
W > Q > E71,8%50,0%28
Q > W > E23,1%44,4%9
Meest gebruikte ARAM keystones van Talon
KeystonePick rateWin rateGames
Electrocute48,7%52,6%19
Dark Harvest46,2%44,4%18
Conqueror5,1%0,0%2
Meest gebruikte ARAM rune page van Talon
RunesPick rateWin rateGames
Electrocute · Sudden Impact · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Triumph41,0%50,0%16
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Talon
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark92,3%47,2%36
Flash + 132,6%100,0%1

Meer over Talon: Talon build · Talon counters · Talon skins

ARAM-balanswijzigingen van Talon

ARAM-balanswijzigingen van Talon: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage en +20% tenacity. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Talon
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%
Ontvangen damage-5%
Tenacity+20%

Is Talon goed in ARAM?

Talon is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 118 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Talon ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Talon in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Talon in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
The Collector67%onder 6%
Axiom Arc64%8%
Eclipse33%onder 6%
Serylda's Grudge33%19%
Items die minder vaak gebouwd worden op Talon in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Umbral Glaiveonder 8%82%
Bastionbreakeronder 8%64%
Voltaic Cyclosword18%68%
Serpent's Fang8%23%
Lord Dominik's Regards10%24%

Waar de ARAM-data van Talon vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Talon bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Talon ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Talon gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Talon ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Talon: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage en +20% tenacity. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Talon goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Talon met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Talon genoeg games heeft.

Waarmee start Talon in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Talon in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.