Talon counters
Beste counter picks tegen Talon, patch 26.20. De champions die Talon in de lane verslaan en de champions waartegen Talon wint, uit echte lane-matchups in ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond- en Master+-spelers, met de games achter elk cijfer.
De lanekeuze en de zoekfunctie werken met JavaScript; de volledige lijst met matchups in de gids hieronder werkt ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Talon counters in 26.20
De beste Talon counters in patch 26.20 zijn Rengar, Cho'Gath en Ekko. Rengar wint als Jungle 65,8% van zijn games tegen Talon, over 38 games. Talon wint deze patch als Jungle 49,8% van zijn 1.553 games; de tabel toont de tegenstanders die hem het vaakst verslaan, met elk minstens 30 games.
| Champion | Win rate vs Talon | Games |
|---|---|---|
| Rengar | 65,8% | 38 |
| Cho'Gath | 59,6% | 57 |
| Ekko | 61,3% | 31 |
| Lee Sin | 55,2% | 105 |
| Kayn | 54,1% | 61 |
| Qiyana | 52,6% | 76 |
| Elise | 52,9% | 34 |
| Vi | 51,6% | 31 |
Meer over Talon: Talon build · Talon skins · LoL tier list
Champions waartegen Talon wint
Talon doet het als Jungle het best tegen Zed, Graves en Jarvan IV: tegen Zed wint hij 64,5% van zijn games. Kiest je tegenstander Talon na jou, dan zijn dit de picks om te vermijden.
| Champion | Win rate van Talon | Games |
|---|---|---|
| Zed | 64,5% | 31 |
| Graves | 57,4% | 68 |
| Jarvan IV | 56,0% | 50 |
| Hecarim | 53,3% | 60 |
| Kha'Zix | 51,4% | 72 |
| Diana | 56,7% | 30 |
| Sylas | 50,8% | 61 |
| Wukong | 51,7% | 58 |
Talon counters per lane
De counters van een champion verschillen per lane: een counter in de toplane kan dezelfde matchup in mid verliezen.
Talon wordt bijna alleen als Jungle gespeeld, dus de counters hierboven zijn de counters die tellen.
Alle matchups van Talon
Elke tegenstander als Jungle met minstens 30 games tegen Talon deze patch (21 champions), de moeilijkste eerst. Elke naam linkt naar de counterpagina van die champion.
| Champion | Win rate vs Talon | Win rate van Talon | Games |
|---|---|---|---|
| Rengar | 65,8% | 34,2% | 38 |
| Cho'Gath | 59,6% | 40,4% | 57 |
| Ekko | 61,3% | 38,7% | 31 |
| Lee Sin | 55,2% | 44,8% | 105 |
| Kayn | 54,1% | 45,9% | 61 |
| Qiyana | 52,6% | 47,4% | 76 |
| Elise | 52,9% | 47,1% | 34 |
| Bel'Veth | 48,4% | 51,6% | 31 |
| Vi | 51,6% | 48,4% | 31 |
| Lillia | 53,1% | 46,9% | 32 |
| Shaco | 47,2% | 52,8% | 36 |
| Viego | 50,8% | 49,2% | 65 |
| Wukong | 48,3% | 51,7% | 58 |
| Sylas | 49,2% | 50,8% | 61 |
| Diana | 43,3% | 56,7% | 30 |
| Kha'Zix | 48,6% | 51,4% | 72 |
| Hecarim | 46,7% | 53,3% | 60 |
| Master Yi | 50,0% | 50,0% | 42 |
| Jarvan IV | 44,0% | 56,0% | 50 |
| Graves | 42,6% | 57,4% | 68 |
| Zed | 35,5% | 64,5% | 31 |
Zo berekenen we counters
Een counter is hier een lane-matchup: Talon en een tegenstander op dezelfde positie in tegengestelde teams, in dezelfde game. De games zijn ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond-, Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers uit alle regio's, elke dag gelezen. Een matchup staat in de lijst vanaf 30 games, en zijn win rate wordt getrokken naar wat de lane win rates van de twee champions voorspellen, alsof hij 50 extra games had die zo afliepen, zodat een paar gelukkige games geen hard counter maken. De volledige methode staat op de pagina LoL counters.
Veelgestelde vragen
Wie countert Talon?
De champions bovenaan de countertabel hierboven: zij winnen de meeste lane-games tegen Talon in ranked Emerald+ games van patch 26.20, elk met minstens 30 games tegen hem.
Wat is de slechtste matchup van Talon?
De eerste champion in de countertabel hierboven, in de hoofdlane van Talon. Zijn win rate is aangepast aan het aantal games erachter, zodat een matchup met weinig games niet bovenaan springt.
Van welke champions wint Talon?
De champions in de tweede tabel: Talon wint de meeste lane-games tegen hen. Vermijd ze als de tegenstander Talon nog na jou kan kiezen.
Hoe betrouwbaar zijn deze win rates?
Elke matchup toont zijn games. Over 100 games is een win rate tot op ongeveer 10 punten naar boven of beneden bekend, over 400 games tot op ongeveer 5 punten, dus de counters met de meeste games zijn de veiligste keuze.
LoL counters voor elke champion · LoL tier list · LoL champion builds · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De matchups zijn geteld uit ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; het zijn gemiddelden over veel games, geen advies voor één match.