Yone ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Yone bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Yone en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Yone ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Yone ARAM build in patch 26.20 is Infinity Edge, Blade of The Ruined King en Immortal Shieldbow, met Lethal Tempo en Flash en Mark: die build wint 42,9% van zijn 7 games. De meeste spelers van Yone starten met Dagger en Berserker's Greaves en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 54 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Yone 46,3%.

Meest gebouwde ARAM core items van Yone
ItemsPick rateWin rateGames
Infinity Edge + Blade of The Ruined King + Immortal Shieldbow13,0%42,9%7
Infinity Edge + Blade of The Ruined King + Death's Dance5,6%33,3%3
Wit's End + Blade of The Ruined King + Immortal Shieldbow3,7%100,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Yone
ItemPick rateWin rateGames
Immortal Shieldbow68,5%54,1%37
Infinity Edge64,8%45,7%35
Blade of The Ruined King63,0%44,1%34
Death's Dance33,3%50,0%18
Yun Tal Wildarrows20,4%54,5%11
Wit's End16,7%66,7%9
Bloodthirster13,0%57,1%7
Jak'Sho, The Protean5,6%66,7%3
Meest gebouwde ARAM boots van Yone
ItemPick rateWin rateGames
Berserker's Greaves75,9%48,8%41
Mercury's Treads14,8%37,5%8
Gluttonous Greaves3,7%50,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Yone
ItemsPick rateWin rateGames
Dagger + Berserker's Greaves46,3%40,0%25
Dagger + Dagger + Vampiric Scepter14,8%37,5%8
Dagger + Guardian's Hammer7,4%100,0%4
Maxvolgorde van de skills van Yone in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W70,4%44,7%38
Q > W > E27,8%53,3%15
Meest gebruikte ARAM keystones van Yone
KeystonePick rateWin rateGames
Lethal Tempo50,0%51,9%27
Conqueror38,9%38,1%21
Press the Attack7,4%50,0%4
Meest gebruikte ARAM rune page van Yone
RunesPick rateWin rateGames
Lethal Tempo · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter38,9%57,1%21
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Yone
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark77,8%47,6%42
Flash + Ghost11,1%16,7%6

Meer over Yone: Yone build · Yone counters · Yone skins

ARAM-balanswijzigingen van Yone

ARAM-balanswijzigingen van Yone: +5% toegebrachte damage en -3% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Yone
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%
Ontvangen damage-3%

Is Yone goed in ARAM?

Yone is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 77 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Yone ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Yone in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Yone in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Blade of The Ruined King63%32%
Yun Tal Wildarrows20%onder 4%
Wit's End17%5%
Items die minder vaak gebouwd worden op Yone in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Immortal Shieldbow69%89%

Waar de ARAM-data van Yone vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Yone bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Yone ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Yone gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Yone ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Yone: +5% toegebrachte damage en -3% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Yone goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Yone met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Yone genoeg games heeft.

Waarmee start Yone in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Yone in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.