Jhin counters
Beste counter picks tegen Jhin, patch 26.20. De champions die Jhin in de lane verslaan en de champions waartegen Jhin wint, uit echte lane-matchups in ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond- en Master+-spelers, met de games achter elk cijfer.
De lanekeuze en de zoekfunctie werken met JavaScript; de volledige lijst met matchups in de gids hieronder werkt ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Jhin counters in 26.20
De beste Jhin counters in patch 26.20 zijn Tristana, Kog'Maw en Twitch. Tristana wint als Bot 57,1% van zijn games tegen Jhin, over 226 games. Jhin wint deze patch als Bot 50,0% van zijn 3.694 games; de tabel toont de tegenstanders die hem het vaakst verslaan, met elk minstens 30 games.
| Champion | Win rate vs Jhin | Games |
|---|---|---|
| Tristana | 57,1% | 226 |
| Kog'Maw | 60,0% | 50 |
| Twitch | 55,7% | 88 |
| Miss Fortune | 57,0% | 86 |
| Aphelios | 54,5% | 156 |
| Swain | 51,6% | 31 |
| Jinx | 52,8% | 299 |
| Kalista | 53,1% | 64 |
Meer over Jhin: Jhin build · Jhin skins · LoL tier list
Champions waartegen Jhin wint
Jhin doet het als Bot het best tegen Varus, Samira en Ezreal: tegen Varus wint hij 61,4% van zijn games. Kiest je tegenstander Jhin na jou, dan zijn dit de picks om te vermijden.
| Champion | Win rate van Jhin | Games |
|---|---|---|
| Varus | 61,4% | 44 |
| Samira | 57,7% | 71 |
| Ezreal | 54,9% | 246 |
| Xayah | 56,3% | 96 |
| Lucian | 53,9% | 191 |
| Sivir | 54,5% | 88 |
| Vayne | 51,7% | 58 |
| Zeri | 52,3% | 107 |
Jhin counters per lane
De counters van een champion verschillen per lane: een counter in de toplane kan dezelfde matchup in mid verliezen.
Jhin wordt bijna alleen als Bot gespeeld, dus de counters hierboven zijn de counters die tellen.
Alle matchups van Jhin
Elke tegenstander als Bot met minstens 30 games tegen Jhin deze patch (26 champions), de moeilijkste eerst. Elke naam linkt naar de counterpagina van die champion.
| Champion | Win rate vs Jhin | Win rate van Jhin | Games |
|---|---|---|---|
| Tristana | 57,1% | 42,9% | 226 |
| Kog'Maw | 60,0% | 40,0% | 50 |
| Twitch | 55,7% | 44,3% | 88 |
| Miss Fortune | 57,0% | 43,0% | 86 |
| Aphelios | 54,5% | 45,5% | 156 |
| Swain | 51,6% | 48,4% | 31 |
| Jinx | 52,8% | 47,2% | 299 |
| Kalista | 53,1% | 46,9% | 64 |
| Ziggs | 50,0% | 50,0% | 42 |
| Corki | 53,3% | 46,7% | 60 |
| Smolder | 54,0% | 46,0% | 100 |
| Viktor | 49,2% | 50,8% | 63 |
| Kai'Sa | 51,1% | 48,9% | 413 |
| Caitlyn | 50,8% | 49,2% | 319 |
| Draven | 50,9% | 49,1% | 112 |
| Ashe | 50,0% | 50,0% | 132 |
| Yasuo | 48,8% | 51,2% | 43 |
| Yunara | 49,4% | 50,6% | 178 |
| Zeri | 47,7% | 52,3% | 107 |
| Vayne | 48,3% | 51,7% | 58 |
| Sivir | 45,5% | 54,5% | 88 |
| Lucian | 46,1% | 53,9% | 191 |
| Xayah | 43,8% | 56,3% | 96 |
| Ezreal | 45,1% | 54,9% | 246 |
| Samira | 42,3% | 57,7% | 71 |
| Varus | 38,6% | 61,4% | 44 |
Zo berekenen we counters
Een counter is hier een lane-matchup: Jhin en een tegenstander op dezelfde positie in tegengestelde teams, in dezelfde game. De games zijn ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond-, Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers uit alle regio's, elke dag gelezen. Een matchup staat in de lijst vanaf 30 games, en zijn win rate wordt getrokken naar wat de lane win rates van de twee champions voorspellen, alsof hij 50 extra games had die zo afliepen, zodat een paar gelukkige games geen hard counter maken. De volledige methode staat op de pagina LoL counters.
Veelgestelde vragen
Wie countert Jhin?
De champions bovenaan de countertabel hierboven: zij winnen de meeste lane-games tegen Jhin in ranked Emerald+ games van patch 26.20, elk met minstens 30 games tegen hem.
Wat is de slechtste matchup van Jhin?
De eerste champion in de countertabel hierboven, in de hoofdlane van Jhin. Zijn win rate is aangepast aan het aantal games erachter, zodat een matchup met weinig games niet bovenaan springt.
Van welke champions wint Jhin?
De champions in de tweede tabel: Jhin wint de meeste lane-games tegen hen. Vermijd ze als de tegenstander Jhin nog na jou kan kiezen.
Hoe betrouwbaar zijn deze win rates?
Elke matchup toont zijn games. Over 100 games is een win rate tot op ongeveer 10 punten naar boven of beneden bekend, over 400 games tot op ongeveer 5 punten, dus de counters met de meeste games zijn de veiligste keuze.
LoL counters voor elke champion · LoL tier list · LoL champion builds · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De matchups zijn geteld uit ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; het zijn gemiddelden over veel games, geen advies voor één match.