Aatrox ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Aatrox ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Aatrox i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Aatrox ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Aatrox ARAM build w patchu 26.20 to Oblicze Ducha, Taniec Śmierci i Rozdarte Niebo, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 75,0% z 4 gier. Większość graczy bohatera Aatrox zaczyna od: Buty i Młot Bojowy Caulfielda i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 23), Aatrox wygrywa 60,9%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Oblicze Ducha + Taniec Śmierci + Rozdarte Niebo | 17,4% | 75,0% | 4 |
| Taniec Śmierci + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 13,0% | 0,0% | 3 |
| Oblicze Ducha + Rozdarte Niebo + Zaćmienie | 8,7% | 100,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Rozdarte Niebo | 78,3% | 61,1% | 18 |
| Taniec Śmierci | 78,3% | 61,1% | 18 |
| Zaćmienie | 43,5% | 40,0% | 10 |
| Oblicze Ducha | 39,1% | 55,6% | 9 |
| Czarny Tasak | 17,4% | 25,0% | 4 |
| Gruboskórność Steraka | 13,0% | 33,3% | 3 |
| Kolczasta Kolczuga | 8,7% | 100,0% | 2 |
| Stalowe Serce | 4,3% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pancerniaki | 43,5% | 50,0% | 10 |
| Obuwie Merkurego | 34,8% | 62,5% | 8 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 13,0% | 100,0% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty + Młot Bojowy Caulfielda | 26,1% | 50,0% | 6 |
| Długi Miecz + Młot Bojowy Caulfielda | 21,7% | 60,0% | 5 |
| Tunelowiec + Lśniąca Cząstka | 17,4% | 75,0% | 4 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 91,3% | 57,1% | 21 |
| Q > W > E | 8,7% | 100,0% | 2 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 95,7% | 59,1% | 22 |
| Mroczne Żniwa | 4,3% | 100,0% | 1 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Przyspieszenie · Ostatni Bastion · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 43,5% | 50,0% | 10 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 87,0% | 60,0% | 20 |
| Duch + Uzdrowienie | 4,3% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Aatrox: Aatrox build · Aatrox counter · Skórki bohatera Aatrox
Aatrox: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Aatrox: +5% zadawanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +5% |
Aatrox w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Aatrox ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 72 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Aatrox: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Aatrox budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Taniec Śmierci | 78% | 34% |
| Rozdarte Niebo | 78% | 37% |
| Oblicze Ducha | 39% | poniżej 5% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Włócznia Shojin | poniżej 4% | 44% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Aatrox
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Aatrox zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Aatrox ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Aatrox w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Aatrox ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Aatrox w ARAM-ie: +5% zadawanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Aatrox w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Aatrox z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Aatrox będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Aatrox w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Aatrox kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.