Camille ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Camille ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Camille i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Camille ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Camille ARAM build w patchu 26.20 to Krwiożercza Hydra, Moc Trójcy i Taniec Śmierci, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 100,0% z 5 gier. Większość graczy bohatera Camille zaczyna od: Długi Miecz i Blask i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 28), Camille wygrywa 60,7%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Krwiożercza Hydra + Moc Trójcy + Taniec Śmierci | 17,9% | 100,0% | 5 |
| Gruboskórność Steraka + Moc Trójcy + Taniec Śmierci | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Moc Trójcy + Paszcza Malmortiusa + Taniec Śmierci | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Moc Trójcy | 89,3% | 68,0% | 25 |
| Taniec Śmierci | 64,3% | 72,2% | 18 |
| Krwiożercza Hydra | 39,3% | 81,8% | 11 |
| Rozdarte Niebo | 25,0% | 28,6% | 7 |
| Gruboskórność Steraka | 21,4% | 83,3% | 6 |
| Paszcza Malmortiusa | 17,9% | 60,0% | 5 |
| Stalowe Serce | 14,3% | 75,0% | 4 |
| Oblicze Ducha | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 53,6% | 53,3% | 15 |
| Pancerniaki | 28,6% | 75,0% | 8 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Długi Miecz + Blask | 46,4% | 61,5% | 13 |
| Rubinowy Kryształ + Rubinowy Kryształ + Blask | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Buty + Długi Miecz + Blask | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 78,6% | 63,6% | 22 |
| Q > W > E | 14,3% | 50,0% | 4 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 53,6% | 73,3% | 15 |
| Uścisk Nieumarłego | 28,6% | 50,0% | 8 |
| Do Ataku | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostateczny Cios · Przerost · Grzmotnięcie Tarczą | 32,1% | 55,6% | 9 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 92,9% | 61,5% | 26 |
| Wyczerpanie + Błysk | 3,6% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Camille: Camille build · Camille counter · Skórki bohatera Camille
Camille: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Camille: +5% zadawanych obrażeń, -5% otrzymywanych obrażeń, +20% leczenia, +10% siły tarcz i +10 pkt. przyspieszenia umiejętności. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +5% |
| Otrzymywane obrażenia | -5% |
| Leczenie | +20% |
| Tarcze | +10% |
| Przyspieszenie umiejętności | +10 |
Camille w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Camille ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 39 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Camille: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Camille budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Taniec Śmierci | 64% | 28% |
| Rozdarte Niebo | 25% | poniżej 0% |
| Stalowe Serce | 14% | poniżej 0% |
| Gruboskórność Steraka | 21% | 9% |
| Paszcza Malmortiusa | 18% | 5% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Krwiożercza Hydra | 39% | 82% |
| Włócznia Shojin | poniżej 4% | 15% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Camille
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Camille zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Camille ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Camille w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Camille ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Camille w ARAM-ie: +5% zadawanych obrażeń, -5% otrzymywanych obrażeń, +20% leczenia, +10% siły tarcz i +10 pkt. przyspieszenia umiejętności. Działają tylko na Howling Abyss.
Camille w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Camille z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Camille będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Camille w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Camille kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.