Gnar ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Gnar ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Gnar i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Gnar ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Gnar ARAM build w patchu 26.20 to Moc Trójcy, Koniec Rozumu i Taniec Śmierci, z runą Zdobywca i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 100,0% z 2 gier. Większość graczy bohatera Gnar zaczyna od: Buty i Pożeracz i maksuje umiejętności w kolejności Q > W > E. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 35), Gnar wygrywa 51,4%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Moc Trójcy + Koniec Rozumu + Taniec Śmierci | 5,7% | 100,0% | 2 |
| Gruboskórność Steraka + Czarny Tasak + Stalowe Serce | 5,7% | 50,0% | 2 |
| Czarny Tasak + Moc Trójcy + Taniec Śmierci | 5,7% | 50,0% | 2 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Moc Trójcy | 51,4% | 55,6% | 18 |
| Czarny Tasak | 48,6% | 47,1% | 17 |
| Taniec Śmierci | 37,1% | 53,8% | 13 |
| Stalowe Serce | 37,1% | 53,8% | 13 |
| Koniec Rozumu | 31,4% | 63,6% | 11 |
| Gruboskórność Steraka | 25,7% | 33,3% | 9 |
| Kolczasta Kolczuga | 14,3% | 20,0% | 5 |
| Omen Randuina | 11,4% | 50,0% | 4 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 80,0% | 53,6% | 28 |
| Pancerniaki | 14,3% | 40,0% | 5 |
| Nagolenniki Pasibrzucha | 2,9% | 100,0% | 1 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Buty + Pożeracz | 45,7% | 50,0% | 16 |
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 20,0% | 42,9% | 7 |
| Buty + Róg Strażnika | 8,6% | 66,7% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 91,4% | 53,1% | 32 |
| Q > E > W | 8,6% | 33,3% | 3 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca | 54,3% | 52,6% | 19 |
| Uścisk Nieumarłego | 31,4% | 36,4% | 11 |
| Zwinne Nogi | 8,6% | 100,0% | 3 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Zdobywca · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów | 42,9% | 53,3% | 15 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 91,4% | 50,0% | 32 |
| Błysk + Bariera | 2,9% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Gnar: Gnar build · Gnar counter · Skórki bohatera Gnar
Gnar: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Gnar: +5% zadawanych obrażeń i -5% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | +5% |
| Otrzymywane obrażenia | -5% |
Gnar w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Gnar ma w ARAM-ie tier A w patchu 26.20: miejsce 36 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Gnar: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Gnar budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Taniec Śmierci | 37% | poniżej 2% |
| Stalowe Serce | 37% | poniżej 2% |
| Koniec Rozumu | 31% | 12% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Moc Trójcy | 51% | 92% |
| Omen Randuina | 11% | 26% |
| Czarny Tasak | 49% | 60% |
| Gruboskórność Steraka | 26% | 37% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Gnar
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Gnar zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Gnar ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Gnar w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Gnar ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Gnar w ARAM-ie: +5% zadawanych obrażeń i -5% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.
Gnar w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Gnar z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Gnar będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Gnar w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Gnar kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.