Rell ARAM Build
Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Rell ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Rell i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.
Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepszy Rell ARAM build w patchu 26.20
Najczęściej budowany Rell ARAM build w patchu 26.20 to Nieskończona Rozpacz, Kolczasta Kolczuga i Stalowe Serce, z runą Reperkusje i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 0,0% z 2 gier. Większość graczy bohatera Rell zaczyna od: Pas Giganta i Rubinowy Kryształ i maksuje umiejętności w kolejności W > E > Q. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 21), Rell wygrywa 42,9%.
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Nieskończona Rozpacz + Kolczasta Kolczuga + Stalowe Serce | 9,5% | 0,0% | 2 |
| Konwergencja Zeke'a + Plemienna Zbroja + Przysięga Rycerska | 4,8% | 100,0% | 1 |
| Nieskończona Rozpacz + Kaeniczna Powłoka + Stalowe Serce | 4,8% | 100,0% | 1 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Stalowe Serce | 57,1% | 50,0% | 12 |
| Konwergencja Zeke'a | 52,4% | 63,6% | 11 |
| Kolczasta Kolczuga | 47,6% | 30,0% | 10 |
| Kaeniczna Powłoka | 38,1% | 75,0% | 8 |
| Nieskończona Rozpacz | 23,8% | 40,0% | 5 |
| Plemienna Zbroja | 19,0% | 25,0% | 4 |
| Omen Randuina | 19,0% | 25,0% | 4 |
| Jak'Sho Zmienny | 14,3% | 66,7% | 3 |
| Przedmiot | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Obuwie Merkurego | 71,4% | 40,0% | 15 |
| Pancerniaki | 14,3% | 33,3% | 3 |
| Przedmioty | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Pas Giganta + Rubinowy Kryształ | 38,1% | 50,0% | 8 |
| Pas Giganta + Łza Bogini | 28,6% | 50,0% | 6 |
| Róg Strażnika + Łza Bogini | 14,3% | 33,3% | 3 |
| Kolejność maksowania | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| W > E > Q | 57,1% | 41,7% | 12 |
| Q > W > E | 19,0% | 50,0% | 4 |
| Runa kluczowa | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Reperkusje | 81,0% | 52,9% | 17 |
| Uścisk Nieumarłego | 19,0% | 0,0% | 4 |
| Runy | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Reperkusje · Przypływ Życia · Szkolenie Sprawnościowe · Przerost · Legenda: Przyspieszenie · Triumf | 42,9% | 55,6% | 9 |
| Czary przywoływacza | % wyborów | % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Błysk + Naznaczenie | 85,7% | 44,4% | 18 |
| Wyczerpanie + Naznaczenie | 4,8% | 100,0% | 1 |
Więcej o bohaterze Rell: Rell build · Rell counter · Skórki bohatera Rell
Rell: zmiany balansu ARAM
Zmiany balansu ARAM bohatera Rell: -5% zadawanych obrażeń i -10% siły tarcz. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.
| Zmiana | Wartość |
|---|---|
| Zadawane obrażenia | -5% |
| Tarcze | -10% |
Rell w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
Rell ma w ARAM-ie tier C w patchu 26.20: miejsce 141 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.
Rell: build ARAM a Summoner's Rift
Przedmioty, które gracze bohatera Rell budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Stalowe Serce | 57% | poniżej 2% |
| Kolczasta Kolczuga | 48% | 8% |
| Kaeniczna Powłoka | 38% | poniżej 2% |
| Nieskończona Rozpacz | 24% | poniżej 2% |
| Plemienna Zbroja | 19% | poniżej 2% |
| Przedmiot | W ARAM-ie | Na Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Naszyjnik Żelaznych Solari | poniżej 10% | 52% |
| Przysięga Rycerska | 10% | 39% |
| Konwergencja Zeke'a | 52% | 76% |
Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Rell
Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Rell zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.
Najczęstsze pytania
Jaki jest najlepszy Rell ARAM build?
Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Rell w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.
Czy Rell ma zmiany balansu w ARAM-ie?
Zmiany bohatera Rell w ARAM-ie: -5% zadawanych obrażeń i -10% siły tarcz. Działają tylko na Howling Abyss.
Rell w ARAM-ie: czy to dobry wybór?
ARAM tier list porównuje bohatera Rell z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Rell będzie mieć wystarczająco dużo gier.
Od czego zaczyna Rell w ARAM-ie?
Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Rell kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.
LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.