Yone ARAM Build

Przedmioty, runy i kolejność umiejętności z gier ARAM, patch 26.20. Yone ARAM build: co gracze budują na tym bohaterze w ARAM-ie, odczytane z prawdziwych gier na Howling Abyss: przedmioty, runy, czary, przedmioty startowe i kolejność umiejętności, ze zmianami balansu ARAM bohatera Yone i porównaniem z buildem na Summoner's Rift.

Ikony buildu wymagają JavaScriptu; tabele w poradniku poniżej działają bez niego.

Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue

Najlepszy Yone ARAM build w patchu 26.20

Najczęściej budowany Yone ARAM build w patchu 26.20 to Ostrze Nieskończoności, Ostrze Zniszczonego Króla i Nieśmiertelny Łuklerz, z runą Zabójcze Tempo i czarami Błysk i Naznaczenie: wygrywa 42,9% z 7 gier. Większość graczy bohatera Yone zaczyna od: Sztylet i Nagolenniki Berserkera i maksuje umiejętności w kolejności Q > E > W. We wszystkich grach ARAM, które odczytaliśmy w tym patchu (łącznie 54), Yone wygrywa 46,3%.

Yone: najczęściej budowany rdzeń w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Ostrze Nieskończoności + Ostrze Zniszczonego Króla + Nieśmiertelny Łuklerz13,0%42,9%7
Ostrze Nieskończoności + Ostrze Zniszczonego Króla + Taniec Śmierci5,6%33,3%3
Koniec Rozumu + Ostrze Zniszczonego Króla + Nieśmiertelny Łuklerz3,7%100,0%2
Yone: najczęściej budowane przedmioty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Nieśmiertelny Łuklerz68,5%54,1%37
Ostrze Nieskończoności64,8%45,7%35
Ostrze Zniszczonego Króla63,0%44,1%34
Taniec Śmierci33,3%50,0%18
Nieokiełznane Strzały Yun Tal20,4%54,5%11
Koniec Rozumu16,7%66,7%9
Krwiopijec13,0%57,1%7
Jak'Sho Zmienny5,6%66,7%3
Yone: najczęściej budowane buty w ARAM-ie
Przedmiot% wyborów% zwycięstwGry
Nagolenniki Berserkera75,9%48,8%41
Obuwie Merkurego14,8%37,5%8
Nagolenniki Pasibrzucha3,7%50,0%2
Yone: najczęściej kupowane przedmioty startowe w ARAM-ie
Przedmioty% wyborów% zwycięstwGry
Sztylet + Nagolenniki Berserkera46,3%40,0%25
Sztylet + Sztylet + Wampiryczny Kostur14,8%37,5%8
Sztylet + Młot Strażnika7,4%100,0%4
Yone: kolejność maksowania umiejętności w ARAM-ie
Kolejność maksowania% wyborów% zwycięstwGry
Q > E > W70,4%44,7%38
Q > W > E27,8%53,3%15
Yone: najczęściej używane runy kluczowe w ARAM-ie
Runa kluczowa% wyborów% zwycięstwGry
Zabójcze Tempo50,0%51,9%27
Zdobywca38,9%38,1%21
Do Ataku7,4%50,0%4
Yone: najczęściej używana strona z runami w ARAM-ie
Runy% wyborów% zwycięstwGry
Zabójcze Tempo · Triumf · Legenda: Żwawość · Ostateczny Cios · Smak Krwi · Łowca Skarbów38,9%57,1%21
Yone: najczęściej używane czary przywoływacza w ARAM-ie
Czary przywoływacza% wyborów% zwycięstwGry
Błysk + Naznaczenie77,8%47,6%42
Błysk + Duch11,1%16,7%6

Więcej o bohaterze Yone: Yone build · Yone counter · Skórki bohatera Yone

Yone: zmiany balansu ARAM

Zmiany balansu ARAM bohatera Yone: +5% zadawanych obrażeń i -3% otrzymywanych obrażeń. Riot dostraja niektórych bohaterów tylko pod ARAM, żeby zbalansować ich na jedynej linii tego trybu; te zmiany nie działają na Summoner's Rift.

Yone: zmiany balansu ARAM
ZmianaWartość
Zadawane obrażenia+5%
Otrzymywane obrażenia-3%

Yone w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

Yone ma w ARAM-ie tier B w patchu 26.20: miejsce 77 z 168 bohaterów z wystarczającą liczbą gier ARAM na tier. ARAM tier list szereguje bohaterów według współczynnika zwycięstw, przyciąganego do 50%, gdy bohater ma mało gier, i w niewielkim stopniu według tego, jak często są wybierani.

Yone: build ARAM a Summoner's Rift

Przedmioty, które gracze bohatera Yone budują w ARAM-ie częściej i rzadziej niż w rankingowych grach na Summoner's Rift (Mistrz+), według odsetka gier, w których dany przedmiot został ukończony. Pokazujemy tylko różnice wynoszące 10 punktów lub więcej.

Yone: przedmioty budowane częściej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Ostrze Zniszczonego Króla63%32%
Nieokiełznane Strzały Yun Tal20%poniżej 4%
Koniec Rozumu17%5%
Yone: przedmioty budowane rzadziej w ARAM-ie
PrzedmiotW ARAM-ieNa Summoner's Rift
Nieśmiertelny Łuklerz69%89%

Skąd pochodzą dane ARAM bohatera Yone

Build pochodzi z prawdziwych gier ARAM odczytanych przez API Riot Games. Dla każdego gracza bohatera Yone zapisujemy końcowe przedmioty, runy i czary przywoływacza, a z osi czasu gry przedmioty kupione w pierwszych 90 sekundach i kolejność, w jakiej rozwijane były umiejętności; gier krótszych niż 5 minut nie liczymy. Build pokazujemy od 15 gier. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL ARAM builds.

Najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy Yone ARAM build?

Build na górze tej strony: przedmioty, runy i czary przywoływacza, których używa większość graczy bohatera Yone w grach ARAM z patcha 26.20, ze współczynnikiem zwycięstw i liczbą gier każdego wyboru.

Czy Yone ma zmiany balansu w ARAM-ie?

Zmiany bohatera Yone w ARAM-ie: +5% zadawanych obrażeń i -3% otrzymywanych obrażeń. Działają tylko na Howling Abyss.

Yone w ARAM-ie: czy to dobry wybór?

ARAM tier list porównuje bohatera Yone z każdym bohaterem, który ma w tym patchu wystarczająco dużo gier ARAM, według współczynnika zwycięstw i częstości wyboru. Tier i miejsce znajdziesz w sekcji powyżej, gdy Yone będzie mieć wystarczająco dużo gier.

Od czego zaczyna Yone w ARAM-ie?

Tabela przedmiotów startowych powyżej pokazuje, co gracze bohatera Yone kupują w pierwszych 90 sekundach gier ARAM, bez mikstur, i jak często kupowany jest każdy start.

LoL ARAM builds dla każdego bohatera · Buildy bohaterów LoL · LoL counter · Wszystkie postacie LoL

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Buildy są liczone z gier ARAM odczytanych przez API Riot Games; zmiany balansu ARAM pochodzą z lolstaticdata, opartego na League of Legends Wiki.