Lee Sin counters
Beste counter picks tegen Lee Sin, patch 26.20. De champions die Lee Sin in de lane verslaan en de champions waartegen Lee Sin wint, uit echte lane-matchups in ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond- en Master+-spelers, met de games achter elk cijfer.
De lanekeuze en de zoekfunctie werken met JavaScript; de volledige lijst met matchups in de gids hieronder werkt ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Lee Sin counters in 26.20
De beste Lee Sin counters in patch 26.20 zijn Shaco, Kindred en Sylas. Shaco wint als Jungle 65,5% van zijn games tegen Lee Sin, over 55 games. Lee Sin wint deze patch als Jungle 48,9% van zijn 2.720 games; de tabel toont de tegenstanders die hem het vaakst verslaan, met elk minstens 30 games.
| Champion | Win rate vs Lee Sin | Games |
|---|---|---|
| Shaco | 65,5% | 55 |
| Kindred | 61,7% | 60 |
| Sylas | 59,6% | 99 |
| Skarner | 56,3% | 32 |
| Zac | 54,3% | 46 |
| Shyvana | 59,6% | 57 |
| Wukong | 56,2% | 105 |
| Cho'Gath | 55,8% | 86 |
Meer over Lee Sin: Lee Sin build · Lee Sin skins · LoL tier list
Champions waartegen Lee Sin wint
Lee Sin doet het als Jungle het best tegen Master Yi, Nocturne en Zed: tegen Master Yi wint hij 63,5% van zijn games. Kiest je tegenstander Lee Sin na jou, dan zijn dit de picks om te vermijden.
| Champion | Win rate van Lee Sin | Games |
|---|---|---|
| Master Yi | 63,5% | 63 |
| Nocturne | 60,0% | 50 |
| Zed | 60,0% | 30 |
| Kayn | 55,7% | 97 |
| Talon | 55,2% | 105 |
| Viego | 53,6% | 140 |
| Jayce | 53,5% | 43 |
| Briar | 54,3% | 46 |
Lee Sin counters per lane
De counters van een champion verschillen per lane: een counter in de toplane kan dezelfde matchup in mid verliezen.
Lee Sin wordt bijna alleen als Jungle gespeeld, dus de counters hierboven zijn de counters die tellen.
Alle matchups van Lee Sin
Elke tegenstander als Jungle met minstens 30 games tegen Lee Sin deze patch (31 champions), de moeilijkste eerst. Elke naam linkt naar de counterpagina van die champion.
| Champion | Win rate vs Lee Sin | Win rate van Lee Sin | Games |
|---|---|---|---|
| Shaco | 65,5% | 34,5% | 55 |
| Kindred | 61,7% | 38,3% | 60 |
| Sylas | 59,6% | 40,4% | 99 |
| Skarner | 56,3% | 43,8% | 32 |
| Zac | 54,3% | 45,7% | 46 |
| Shyvana | 59,6% | 40,4% | 57 |
| Wukong | 56,2% | 43,8% | 105 |
| Cho'Gath | 55,8% | 44,2% | 86 |
| Graves | 55,6% | 44,4% | 160 |
| Qiyana | 55,5% | 44,5% | 146 |
| Nidalee | 58,2% | 41,8% | 67 |
| Ekko | 55,6% | 44,4% | 54 |
| Xin Zhao | 55,3% | 44,7% | 38 |
| Vi | 52,9% | 47,1% | 68 |
| Hecarim | 52,3% | 47,7% | 86 |
| Naafiri | 48,9% | 51,1% | 45 |
| Diana | 49,1% | 50,9% | 57 |
| Lillia | 51,5% | 48,5% | 68 |
| Elise | 48,1% | 51,9% | 54 |
| Sejuani | 46,7% | 53,3% | 30 |
| Rengar | 47,8% | 52,2% | 69 |
| Kha'Zix | 48,1% | 51,9% | 104 |
| Jarvan IV | 47,0% | 53,0% | 117 |
| Briar | 45,7% | 54,3% | 46 |
| Jayce | 46,5% | 53,5% | 43 |
| Viego | 46,4% | 53,6% | 140 |
| Talon | 44,8% | 55,2% | 105 |
| Kayn | 44,3% | 55,7% | 97 |
| Zed | 40,0% | 60,0% | 30 |
| Nocturne | 40,0% | 60,0% | 50 |
| Master Yi | 36,5% | 63,5% | 63 |
Zo berekenen we counters
Een counter is hier een lane-matchup: Lee Sin en een tegenstander op dezelfde positie in tegengestelde teams, in dezelfde game. De games zijn ranked Solo/Duo-games van Emerald-, Diamond-, Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers uit alle regio's, elke dag gelezen. Een matchup staat in de lijst vanaf 30 games, en zijn win rate wordt getrokken naar wat de lane win rates van de twee champions voorspellen, alsof hij 50 extra games had die zo afliepen, zodat een paar gelukkige games geen hard counter maken. De volledige methode staat op de pagina LoL counters.
Veelgestelde vragen
Wie countert Lee Sin?
De champions bovenaan de countertabel hierboven: zij winnen de meeste lane-games tegen Lee Sin in ranked Emerald+ games van patch 26.20, elk met minstens 30 games tegen hem.
Wat is de slechtste matchup van Lee Sin?
De eerste champion in de countertabel hierboven, in de hoofdlane van Lee Sin. Zijn win rate is aangepast aan het aantal games erachter, zodat een matchup met weinig games niet bovenaan springt.
Van welke champions wint Lee Sin?
De champions in de tweede tabel: Lee Sin wint de meeste lane-games tegen hen. Vermijd ze als de tegenstander Lee Sin nog na jou kan kiezen.
Hoe betrouwbaar zijn deze win rates?
Elke matchup toont zijn games. Over 100 games is een win rate tot op ongeveer 10 punten naar boven of beneden bekend, over 400 games tot op ongeveer 5 punten, dus de counters met de meeste games zijn de veiligste keuze.
LoL counters voor elke champion · LoL tier list · LoL champion builds · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De matchups zijn geteld uit ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; het zijn gemiddelden over veel games, geen advies voor één match.