Sylas counter: najlepsze kontry
Najlepsze kontry vs Sylas, patch 26.20. Sylas counter: bohaterowie, którzy wygrywają na linii z tym bohaterem, i ci, z którymi Sylas wygrywa, na podstawie prawdziwych matchupów z gier rankingowych solo/duet graczy Szmaragdu, Diamentu i Mistrza+, z liczbą gier za każdym wynikiem.
Przełącznik pozycji i wyszukiwanie bohaterów wymagają JavaScriptu; pełna lista matchupów w poradniku poniżej działa bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepsze kontry vs Sylas w patchu 26.20
Najlepsze kontry na bohatera Sylas w patchu 26.20 to: Xerath, Ekko i LeBlanc. Na pozycji Środek Xerath wygrywa 64,5% gier vs Sylas w 31 grach. Sylas wygrywa w tym patchu 47,0% gier na pozycji Środek (łącznie gier: 1463); tabela pokazuje przeciwników, którzy pokonują tego bohatera najczęściej, a każdy z nich ma co najmniej 30 gier.
| Bohater | % zwycięstw vs Sylas | Gry |
|---|---|---|
| Xerath | 64,5% | 31 |
| Ekko | 60,4% | 53 |
| LeBlanc | 60,6% | 33 |
| Syndra | 56,9% | 51 |
| Yone | 54,7% | 64 |
| Zed | 53,5% | 71 |
| Locke | 54,9% | 51 |
| Ahri | 52,4% | 103 |
Więcej o bohaterze Sylas: Sylas build · Skórki bohatera Sylas · LoL tier list
Z kim wygrywa Sylas
Sylas najlepiej radzi sobie na pozycji Środek przeciw tym bohaterom: Katarina; wygrywa 54,0% gier vs Katarina. Jeśli przeciwnik może wybrać bohatera Sylas po tobie, tych wyborów lepiej unikać.
| Bohater | Sylas: % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|
| Katarina | 54,0% | 50 |
Sylas: countery według pozycji
Countery bohatera zmieniają się razem z pozycją: counter z górnej linii może przegrać ten sam matchup na środkowej.
| Bohater | % zwycięstw vs Sylas | Gry |
|---|---|---|
| Cho'Gath | 62,3% | 53 |
| Hecarim | 62,8% | 43 |
| Diana | 61,0% | 41 |
| Lillia | 63,6% | 33 |
| Kayn | 57,1% | 35 |
Wszystkie matchupy: Sylas
Każdy przeciwnik na pozycji Środek, który ma w tym patchu co najmniej 30 gier vs Sylas (bohaterów: 16), od najtrudniejszego. Każda nazwa prowadzi do strony counterów tego bohatera.
| Bohater | % zwycięstw vs Sylas | Sylas: % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Xerath | 64,5% | 35,5% | 31 |
| Ekko | 60,4% | 39,6% | 53 |
| LeBlanc | 60,6% | 39,4% | 33 |
| Syndra | 56,9% | 43,1% | 51 |
| Yone | 54,7% | 45,3% | 64 |
| Zed | 53,5% | 46,5% | 71 |
| Locke | 54,9% | 45,1% | 51 |
| Ahri | 52,4% | 47,6% | 103 |
| Lissandra | 53,5% | 46,5% | 43 |
| Yasuo | 50,0% | 50,0% | 62 |
| Viktor | 52,1% | 47,9% | 73 |
| Twisted Fate | 49,0% | 51,0% | 51 |
| Galio | 51,2% | 48,8% | 41 |
| Akali | 50,8% | 49,2% | 59 |
| Vladimir | 48,6% | 51,4% | 35 |
| Katarina | 46,0% | 54,0% | 50 |
Jak liczymy countery
Counter to tutaj matchup na linii: Sylas i przeciwnik na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, w tej samej grze. Liczymy gry rankingowe solo/duet graczy Szmaragdu, Diamentu, Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta ze wszystkich regionów, odczytywane codziennie. Matchup trafia na listę od 30 gier, a jego współczynnik zwycięstw jest przyciągany do wartości, jaką przewidują współczynniki zwycięstw obu bohaterów na linii, tak jakby miał 50 dodatkowych gier, które poszły w tę stronę, więc kilka szczęśliwych gier nie robi z bohatera twardej kontry. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL counter.
Najczęstsze pytania
Kto kontruje bohatera Sylas?
Bohaterowie na szczycie tabeli counterów powyżej: wygrywają najwięcej gier na linii vs Sylas w grach rankingowych Szmaragd+ z patcha 26.20, a każdy z nich ma co najmniej 30 gier przeciw temu bohaterowi.
Jaki jest najgorszy matchup bohatera Sylas?
Pierwszy bohater w tabeli counterów powyżej, na głównej pozycji bohatera Sylas. Jego współczynnik zwycięstw jest skorygowany o liczbę gier, więc matchup z małą liczbą gier nie trafia na szczyt.
Z którymi bohaterami wygrywa Sylas?
Z bohaterami w drugiej tabeli: Sylas wygrywa z nimi większość gier na linii. Unikaj ich, jeśli przeciwnik może jeszcze wybrać bohatera Sylas po tobie.
Na ile wiarygodne są te współczynniki zwycięstw?
Każdy matchup pokazuje liczbę gier. Przy ponad 100 grach współczynnik zwycięstw jest znany z dokładnością do około 10 punktów w każdą stronę, przy ponad 400 do około 5 punktów, więc countery z największą liczbą gier są najpewniejsze.
LoL counter: kontry na każdego bohatera · LoL tier list · Buildy bohaterów LoL · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Matchupy są liczone z gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; to średnie z wielu gier, a nie porady na jeden mecz.