Master Yi counter: najlepsze kontry
Najlepsze kontry vs Master Yi, patch 26.20. Master Yi counter: bohaterowie, którzy wygrywają na linii z tym bohaterem, i ci, z którymi Master Yi wygrywa, na podstawie prawdziwych matchupów z gier rankingowych solo/duet graczy Szmaragdu, Diamentu i Mistrza+, z liczbą gier za każdym wynikiem.
Przełącznik pozycji i wyszukiwanie bohaterów wymagają JavaScriptu; pełna lista matchupów w poradniku poniżej działa bez niego.
Aktualizacja: 14 października 2026 · Autor: Zespół LOLValue
Najlepsze kontry vs Master Yi w patchu 26.20
Najlepsze kontry na bohatera Master Yi w patchu 26.20 to: Lee Sin, Cho'Gath i Graves. Na pozycji Dżungla Lee Sin wygrywa 63,5% gier vs Master Yi w 63 grach. Master Yi wygrywa w tym patchu 47,3% gier na pozycji Dżungla (łącznie gier: 1113); tabela pokazuje przeciwników, którzy pokonują tego bohatera najczęściej, a każdy z nich ma co najmniej 30 gier.
| Bohater | % zwycięstw vs Master Yi | Gry |
|---|---|---|
| Lee Sin | 63,5% | 63 |
| Cho'Gath | 61,8% | 34 |
| Graves | 58,1% | 62 |
| Elise | 59,5% | 37 |
| Jarvan IV | 57,5% | 40 |
| Shaco | 53,1% | 32 |
| Wukong | 54,5% | 33 |
| Hecarim | 53,1% | 32 |
Więcej o bohaterze Master Yi: Master Yi build · Skórki bohatera Master Yi · LoL tier list
Z kim wygrywa Master Yi
Master Yi najlepiej radzi sobie na pozycji Dżungla przeciw tym bohaterom: Ekko, Kayn i Viego; wygrywa 65,6% gier vs Ekko. Jeśli przeciwnik może wybrać bohatera Master Yi po tobie, tych wyborów lepiej unikać.
| Bohater | Master Yi: % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|
| Ekko | 65,6% | 32 |
| Kayn | 60,9% | 46 |
| Viego | 57,4% | 54 |
| Qiyana | 61,5% | 39 |
Master Yi: countery według pozycji
Countery bohatera zmieniają się razem z pozycją: counter z górnej linii może przegrać ten sam matchup na środkowej.
Master Yi pojawia się prawie wyłącznie na pozycji Dżungla, więc liczą się countery powyżej.
Wszystkie matchupy: Master Yi
Każdy przeciwnik na pozycji Dżungla, który ma w tym patchu co najmniej 30 gier vs Master Yi (bohaterów: 15), od najtrudniejszego. Każda nazwa prowadzi do strony counterów tego bohatera.
| Bohater | % zwycięstw vs Master Yi | Master Yi: % zwycięstw | Gry |
|---|---|---|---|
| Lee Sin | 63,5% | 36,5% | 63 |
| Cho'Gath | 61,8% | 38,2% | 34 |
| Graves | 58,1% | 41,9% | 62 |
| Elise | 59,5% | 40,5% | 37 |
| Jarvan IV | 57,5% | 42,5% | 40 |
| Shaco | 53,1% | 46,9% | 32 |
| Wukong | 54,5% | 45,5% | 33 |
| Hecarim | 53,1% | 46,9% | 32 |
| Kha'Zix | 52,2% | 47,8% | 46 |
| Talon | 48,8% | 51,2% | 41 |
| Sylas | 46,7% | 53,3% | 30 |
| Qiyana | 38,5% | 61,5% | 39 |
| Viego | 42,6% | 57,4% | 54 |
| Kayn | 39,1% | 60,9% | 46 |
| Ekko | 34,4% | 65,6% | 32 |
Jak liczymy countery
Counter to tutaj matchup na linii: Master Yi i przeciwnik na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, w tej samej grze. Liczymy gry rankingowe solo/duet graczy Szmaragdu, Diamentu, Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta ze wszystkich regionów, odczytywane codziennie. Matchup trafia na listę od 30 gier, a jego współczynnik zwycięstw jest przyciągany do wartości, jaką przewidują współczynniki zwycięstw obu bohaterów na linii, tak jakby miał 50 dodatkowych gier, które poszły w tę stronę, więc kilka szczęśliwych gier nie robi z bohatera twardej kontry. Pełna metoda jest opisana na stronie LoL counter.
Najczęstsze pytania
Kto kontruje bohatera Master Yi?
Bohaterowie na szczycie tabeli counterów powyżej: wygrywają najwięcej gier na linii vs Master Yi w grach rankingowych Szmaragd+ z patcha 26.20, a każdy z nich ma co najmniej 30 gier przeciw temu bohaterowi.
Jaki jest najgorszy matchup bohatera Master Yi?
Pierwszy bohater w tabeli counterów powyżej, na głównej pozycji bohatera Master Yi. Jego współczynnik zwycięstw jest skorygowany o liczbę gier, więc matchup z małą liczbą gier nie trafia na szczyt.
Z którymi bohaterami wygrywa Master Yi?
Z bohaterami w drugiej tabeli: Master Yi wygrywa z nimi większość gier na linii. Unikaj ich, jeśli przeciwnik może jeszcze wybrać bohatera Master Yi po tobie.
Na ile wiarygodne są te współczynniki zwycięstw?
Każdy matchup pokazuje liczbę gier. Przy ponad 100 grach współczynnik zwycięstw jest znany z dokładnością do około 10 punktów w każdą stronę, przy ponad 400 do około 5 punktów, więc countery z największą liczbą gier są najpewniejsze.
LoL counter: kontry na każdego bohatera · LoL tier list · Buildy bohaterów LoL · Wszystkie postacie LoL
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. Matchupy są liczone z gier rankingowych solo/duet odczytanych przez API Riot Games; to średnie z wielu gier, a nie porady na jeden mecz.